Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros - februártól 20% teljesítménybér emelkedés

  • Unix Autó Kft.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, két műszakos – délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban

RAKTÁROS – februártól 20% teljesítménybér emelkedés

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület
Bér: próbaidő alatt nettó 241.000,-Ft műszakpótlékkal
+ TELJESÍTMÉNYBÉR

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusa fejlődő nagyvállaltnál
  • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség a cég által üzemeltett étteremben
  • Betanítás biztosítása
  • Pozíció váltás lehetősége
  • Azonnali munkába állás lehetősége
  • Évente két alkalommal csapatépítő program
  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő:

  • Két műszakban történő munkavégzés:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
  • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00 00 (túlóraként elszámolva)

A feladataid lesznek:

  • Raktári áruk betárolása polcokra, összegyűjtése polcokról
  • Kézi PDA vonalkód olvasó használata
  • Termékek megrendelési címek szerinti összeválogatása
  • Áruk továbbítása csomagolásra
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét
  • Erkölcsi bizonyítvány

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre