Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros - Dunakeszi

  • Möbelix
  • Budapest, Pest, Dunakeszi
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Dunakeszi áruházunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

RAKTÁROS ÉS TARGONCÁS

Feladatok

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel fizikai erővel is
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése
  • Raktári rend biztosítása

Ami nálunk elengedhetetlen

  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Jó kedv, tanulási hajlandóság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Precíz munkavégzés, állóképesség

Amit kínálunk

  • Munkavégzés családias légkörben
  • A jól végzett munkát megbecsüljük
  • Aktív munkavégzés szellemileg és fizikailag
  • Intenzív betanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes és bejelentett jövedelem és cafeteria

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány

Csatlakozzon csapatunkhoz , kattintson a jelentkezem gombra!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Dunakeszi
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre