Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros (délutáni munkavégzés)

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

A Chef Market Logisztika Kft

RAKTÁROS MUNKATÁRSAT keres

teljes munkaidőbe, DÉLUTÁNI műszakba hosszú távra.

Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 9.

Feladatok:

  • A komissiózó lista alapján a termékek pontos összekészítése
  • Készletpontosság ellenőrzése
  • A raktári rend fenntartása, a raktári helyiségek tisztántartása
  • Leltározásban való részvétel
  • Gépjárművek felpakolásában való részvétel

Eseti feladatok:

  • Bejövő termékek kezelése, átvétele, ellenőrzése
  • Kimenő termékek átadása
  • Címkézés

A jelentkezés feltétele:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Lelkesedés, pozitív hozzáállás, csapatszellem
  • Pontos, megbízható megjelenés és precíz munkavégzés

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Raktárosként - az élelmiszeripar területén - szerzett tapasztalat
  • Áruösszekészítésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • KIEMELT BÉREZÉS, 200.000 Ft felett
  • Teljes körű betanítás
  • Hosszú távú munkahely, biztos háttér
  • Megbecsülés, emberközpontú hozzáállás
  • Családias légkör, tagság egy jól képzett csapatban

Plusz juttatások:

  • (Sport bérlet, kedvezményes élelmiszervásárlási lehetőség, hetente gyümölcs, havonta vitamin)

Munkaidő:

  • NINCS váltott műszak, az előre kiválasztott időszakban történik a munkavégzés

Munkakezdés: Azonnal

Amennyiben képesnek érzi magát a meghirdetett munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz).

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér

Várjuk a jelentkezéseket!

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre