Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros (Debrecen)

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.12.30.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

Raktáros

Feladatok:

  • Beérkező áru átvétele, azonosítása, ellenőrzése, adminisztrálása
  • Kimenő szállítmányok előkészítése, csomagolása, árukiadás
  • Anyagmozgatás
  • Raktári rend, tisztaság fenntartása
  • Készletek ellenőrzése, aktív részvétel a leltározásban

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Raktározásban szerzett releváns tapasztalat
  • Jártasság MS Office, vállalatirányítási rendszer használatában
  • Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Induló, zöldmezős beruházás nyújtotta szakmai perspektíva
  • Mobiltelefon korlátlan használattal
  • Külföldi továbbképzés
  • Tiszta, zajmenetes munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Nappali munkarend, egyedi műszakbeosztással

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre