www.cvonline.hu

Raktáros (Budapest)

  • A hirdetés 66 napja lejárt

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működés után vállalatunk 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat is. 3000 főt maghaladó létszámú munkavállalót foglalkoztatunk és mintegy 140 kirendeltséggel vagyunk jelen Magyarországon, Romániában és Szlovákiában. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

RAKTÁROS
(Budapest)

A Te feladataid:

  • Raktári áruk összegyűjtése polcokról, vonalkód olvasó használatával
  • Termékek betárolása polcokra
  • Árukiadás szállítóautókra
  • Áruk leszedése futószalagról

Amit Tőled elvárunk:

  • Két műszak vállalása (6-15 és 13-22 óra)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Kiszámítható jövedelem (átlag havi 250.000Ft)
  • Mobiltelefon saját használatra
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

Csatlakozz a 2016-os Év Magyar Vállalatához!

Ha felkeltettük érdeklődésedet, akkor töltsd fel pályázatodat (fényképes önéletrajzzal) az alábbi linkre kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 235000
Aktiválás időpontja 2017.11.14.