Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros (Budapest IX.kerület)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Pest, Budapest, IX. kerület
  • A hirdetés 90 napja lejárt

IX. kerületi céghez keresünk

RAKTÁROS

munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • indukciós edzőgépek ellátása nyersanyaggal
  • belső logisztikai, anyagmozgatási, csomagolási, tárolási feladatok ellátása vonatkozó utasítások szerint
  • alkatrészek rakodása kézi erővel, anyagmozgatás kézi- és gépi eszközökkel,
  • számítógépes termelésirányítási rendszer kezelése

Elvárás:

  • érvényes targoncavezetői engedély
  • számítógép kezelői gyakorlat

Munkaidő:

  • H-P, 8 óra (7:00 - 15:00)

Fizetés:

  • + Versenyképes fizetés
  • + cafeteria
  • + bejárás támogatás
  • + bónusz

Jelentkezni önéletrajz küldésévelelektronikusan vagy a megadott telefonos elérhetőségeken lehetséges: 70/882-9500, 70/321-3618, 70/321-6252.

Helyek Pest
Budapest
IX. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre