Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető - Biatorbágy

  • Company_icon Gebrüder Weiss Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
  • Location_icon Biatorbágy, Pest, Budapest
  • A hirdetés 109 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő cégünk magas szintű logisztikai szolgáltatásainak számos jónevű magyar és nemzetközi vállalat szavaz folyamatosan bizalmat. Biatorbágyi telephelyünk fiatal csapatába keresünk

Targoncavezetőket

Feladatok:

  • küldemények kezelése
  • kamionok fel- és lerakodása
  • csomagolás, komissiózás
  • árumozgatás, ki- és betárolás
  • raktár tisztán tartása

Elvárások:

  • targoncavezetői gyakorlat
  • nagyfokú precizitás és rugalmasság
  • csapatszellem

Előny:

  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • magasemelésű gépkezelői vizsga

Amit nyújtunk:

  • targoncavezetői jogosítvány megszerzését tanulmányi szerződéssel
  • stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • jelentős béren kívüli juttatásokat
  • fiatalos munkahelyi légkört

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Munkaidő: napi 8 óra, 2 műszakban

Munkabér: bruttó 300.000,- Ft + műszakpótlék + munkába járás támogatás

Jelentkezés: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, a választott telephely megjelölésével.

Várható kezdés: azonnal

Gebrüder Weiss Kft., Humánfejlesztés

Helyek Biatorbágy
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre