Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.09.15.
Hirdetés azonosító: 1951977
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Raktáros (8 órás, 2 műszak)

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS divízióba:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Ki- és beszállítás kezelése,
  • Ki- és bejövő áruk adminisztrációja,
  • Áru átvétel, bevételezés,
  • Komissiózás,
  • Csomagolás,
  • Egyéb adminisztráció.

Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (2 szak/ 8 óra)

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Útiköltség térítés
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely
  • Bejárás támogatás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre