Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve.

Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk

RAKTÁRKEZELŐ

munkakörbe.

Feladatok:

  • A raktári feladatok (áruátvétel, betárolás, komissiózás, anyagkiadás, anyagmozgatás, csomagolás) végzése az érvényes GMP-, munkabiztonsági- és tűzvédelmi előírások betartásával
  • Esetenkénti hűtő- és fagyasztó helyiségben végzett munka
  • A raktár gépi és kézi anyagmozgatási feladatainak ellátása
  • Gépi anyagmozgatás magasemelésű targoncával
  • Számítógépes készletellenőrzés és készletmozgatás
  • Vonalkód olvasó rendszer használata
  • Aktív részvétel a leltározási tevékenységben
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű-, vezetőállásos-, vezetőüléses-, magasemelő-, homlokvillás targonca)
  • Magasraktári munkában szerzett gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés, nyitottság az új információk gyors befogadására
  • Jó fizikum megléte

Jelentkezzen hozzánk magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzával 2019. június 30-ig, „Raktárkezelő” hivatkozással.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre