Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Pozíció neve
Raktárkezelő

Helység
Szolnok

Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok
- A raktárba beszállított anyagok előírások szerinti átvétele, kiadása, fizikai kezelése és a kapcsolódó kézi, vagy gépi anyagmozgatás.
- A vállalatirányítási informatikai rendszerben raktári készletmozgások naprakész rögzítése, a bizonylati fegyelem betartása.
- A MÁV Csoport anyagigényeinek a kért határidőre történő kielégítése, a kiadandó anyagok igény szerinti komissiózása, szakszerű csomagolása, szállításra történő előkészítése.
- A balesetmentes munkavégzés céljából felel a raktári rend betartásért és a munkaterület rendezettségéért, tisztaságáért .

A munkakör betöltésének feltételei
- Legalább alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
- Alapfokú számítógép kezelési (Word, Excel) ismeretek
- Raktári munkában szerzett tapasztalat
- Fizikai alkalmasság

Egyéb követelmények:
- Megbízhatóság
- Pontosság

Előnyt jelent
- Középfokú állami iskolai végzettség
- Könnyűgépkezelői (targoncavezetői) képesítés
- Gázpalack kezelésekre vonatkozó tűzvédelmi szakvizsga

Amit ajánlunk
- Barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
- Széleskörű juttatási csomag
- Bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás

További információ

2018.10.23.

Bővebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01-43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre