www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • A hirdetés 77 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Logisztikai csoportunkba

Raktárkezelő munkatársat

keresünk

két műszakos munkarendben

Feladatok:

  • áruátvétel és kiadás
  • csomagszortírozás
  • visszáru kezelési feladatok ellátására

 Amit kérünk:

  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • számítógép kezelésében jártasság ( alap szinten)
  • pontosság

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszonyt
  • fiatal, lendületes csapatot
  • stabil munkahelyi hátteret
  • biztos keresetet ( alapfizetés, minőségi pótlék, étkezési hozzájárulás, éjszakai pótlék, baleset biztosítás, BKK bérlet)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 14:00-22:30 vagy 21:30-06:00

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre 2017.11.30.-ig. Tárgy rovatba kérjük feltüntetni „raktárkezelő”.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.06.