Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárkezelő (Zamárdi)

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Zamárdi, Somogy
  • A hirdetés 16 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Vagyongazdálkodási Osztálya

RAKTÁRKEZELŐ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Áruátvétellel, és árukiadással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Igények feldolgozásával, készletszintek figyelésével kapcsolatos feladatok;
  • Raktári készlet naprakész nyilvántartása, raktári rend kialakítás és fenntartás;
  • Raktári anyagmozgatás koordinálása és adminisztrálása;
  • Anyagrendeléssel, készletfeltöltéssel kapcsolatos feladatok;
  • Hulladékkezelési feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és társszervezetekkel

FELTÉTELEK:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Lojalitás
  • Megoldásközpontú, készletgazdálkodó szemlélet
  • MS Office alap szintű ismerete

ELŐNY:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Saját gépjármű
  • Targonca vezetői szakképesítés (vezető üléses)
  • SAP-vagy egyéb ERP használatában szerzett gyakorlat, ADR ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Keszthely

Jelentkezni 2019. szeptember 27-ig lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Zamárdi
Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre