Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Pozíció neve
Raktárkezelő Székesfehérvár

Helység
Székesfehérvár

Terület
Logisztika

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok
- a raktárba beszállított anyagok előírások szerinti átvétele, kiadása, fizikai kezelése és a kapcsolódó kézi, vagy gépi anyagmozgatás
- a MÁV Csoport anyagigényeinek a kért határidőre történő kielégítése, a kiadandó anyagok igény szerinti komissiózása, szakszerű csomagolása, szállításra történő előkészítése
- a balesetmentes munkavégzés céljából felel a raktári rend betartásért és a munkaterület rendezettségéért, tisztaságáért

A munkakör betöltésének feltételei
- legalább alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
- raktári munkában szerzett tapasztalat
- fizikai alkalmasság

Egyéb követelmények:
- megbízhatóság
- pontosság

Előnyt jelent
- középfokú állami iskolai végzettség
- könnyűgépkezelői (targoncavezetői) képesítés

Amit ajánlunk
- barátságos csapat
- támogató munkahelyi légkör
- széleskörű juttatási csomag
- képzési lehetőség
- bruttó alapbér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
- szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
- szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
- hosszú távú karrierlehetőség
- korrekt munkafeltételek
- utazási kedvezmény

További információ
Kérjük, hogy a pályázata során adja meg bruttó bérigényét is.

2019.10.21.

Bővebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01-43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre