Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárkezelő (Pécs)

  • Company_icon KIKA Lakberendezési Kft.
  • Location_icon Pécs, Baranya
  • A hirdetés 118 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni akkor téged várunk

teljes munkaidőbe (hétvégi munkavégzéssel is), mint:

Raktárkezelő

pécsi munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, betárolása
  • Belső szállítólevelek és raktári mozgások alapján az áruk komissiózása
  • Árukiadás

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • Gyors és precíz munkát végez
  • Csapatjátékos és együttműködő

ELŐNYT JELENT:

  • Targoncavezetői jogosítvány (ha nincs, nálunk megszerezheted)

AMIT NYÚJTUNK:

  • Egyműszakos munkarend
  • Juttatások: – br. 239.000,- Ft (pótlékokkal, cafetériával)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2018.08.16-ig.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 275000
Aktiválás időpontja 2018.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre