Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárkezelő (Budapest, Keleti pályaudvar)

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START

RAKTÁRKEZELŐ

munkatársat keresünk

Szereti a változatos feladatokat, pontos, precíz és van raktározási tapasztalata?

Várjuk jelentkezését!

Feladatok

  • átveszi a raktárba beszállított anyagokat, meghatározza azok tárolási helyét és biztonságos készletezését
  • gondoskodik a raktári készletek megóvásáról, valamint betartja a raktározásra vonatkozó szabályokat és utasításokat
  • rögzíti a raktári anyagmozgatásokat a vállalatirányítási rendszerben
  • aktívan részt vesz a készletek elszámoltatásával kapcsolatos tevékenységben

Munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség
  • alapfokú szakirányú képzettség (anyaggazdálkodási)
  • anyag- és raktározási ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás, együttműködés a munkatársakkal

Előnyt jelent

  • OKJ-s Emelőgép kezelő vizsga
  • vezető üléses targonca vezetői engedély (33-24)
  • raktárban szerzett gyakorlat
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: választható bruttó 271.400 Ft és Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • a havi bruttó alapbér 4 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére a családtagoknak is

Munkavégzés helye
Budapest Keleti pályudvar

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Juhász Henrietta 30/603-6906

2019. október 9..

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
VIII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre