Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári vontató kezelő

  • Unix Autó Kft.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, két műszakos – délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban:

RAKTÁRI VONTATÓ KEZELŐ – átlag 240 000 Ft nettó

(Kezdő targoncakezelőket is várunk)

Az elérhető átlagos bér egy normál 174 munkaórás hónap ledolgozása mellett értendő, ahol a csapat átlagos teljesítmény szintjét Te is eléred. Váltott műszakrendben és kettő szombat délelőtti munkavégzés esetén. Elemei az alapbér, jelenléti prémium, teljesítménybér, műszakpótlék.

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Amit várunk Tőled:

  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó OKJ-s bizonyítvány feltétel
  • 5 t alatti elektromos targoncavezető engedély (3312 és/vagy 3313 és/vagy 3324) feltétel
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

A Te feladataid:

  • Anyagmozgatás elektromos vontatóval
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Áruk szállítása a raktári rend és tisztaság fenntartása mellett

Munkaidő:

  • Két műszakban történő munkavégzés:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
  • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00 00 (túlóraként elszámolva)

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre