Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári Targoncakezelő

  • Unix Autó Kft.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat

TARGONCAKEZELŐ - nettó 270.000 Ft

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Amit várunk Tőled:

  • Targonca kezelésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas emelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó OKJ-s bizonyítvány feltétel
  • 5 t alatti elektromos targoncavezető engedély (3312 és/vagy 3313 és/vagy 3324) feltétel
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

A Te feladataid:

  • Áruátvétel, rámpás kamion rakodás
  • Anyagmozgatás targoncával
  • Átvett áruk raktári szintekre szállítása
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Áruk szállítása a raktári rend és tisztaság fenntartása mellett

Munkaidő:

  • Két műszakban történő munkavégzés:
    • - "A" hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • - "B" hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
  • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00 (túlóraként elszámolva)

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre