Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári takarító

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Szigetszentmiklósra keresünk

RAKTÁRI TAKARÍTÓ

munkatársakat autóalkatrészek nagykereskedelmével foglalkozó partnerünkhöz.

Feladatok:

  • A központi raktár külső és belső területén történő száraz és nedves takarítási feladatok ellátása
  • Polcok közötti takarítás, beleértve a raktár padlózatát (napi rendszerességgel) és az állványrendszer polcait (havi rendszerességgel)
  • Termékek portalanítása
  • Napi szintű takarítás gépi takarítógéppel
  • Hulladékgyűjtő konténerek, kosarak napi ürítése szelektív módon
  • Közös helységek (irodák, tárgyaló, konyha, öltözők, folyosó, előtér) és vizes helységek (mosdók, zuhanyzók) száraz és nedves takarítása
  • Rampák előtti külső terület tisztán tartása
  • Konyhai hűtők és mikrohullámú sütők takarítása heti rendszerességgel
  • Hulladéktömörítő kezelése
  • Dohányzó helység rendben tartása

Elvárás:

  • Pontosság, precizitás
  • Alapfokú iskolai végzettség

Munkaidő:

Hétfőtől-péntekig tartó munkarend:

  • (2fő) 6:15-14:15
  • (2fő) 14:00-22:00

Bérezés:
Bruttó 180.000 forint+30.000 forint bónusz

Várjuk jelentkezését!
+36 70 321 3618, +36 70 415 2419, +36 70 882 9500

Helyek Szigetszentmiklós
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre