Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári supervisor - INTS/9/326

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.12.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

Raktári supervisor

pozícióba

Ref.: INTS/9/326

Feladatok:

  • a raktári operáció irányítása,
  • a raktári folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások tervezése, nyomonkövetése,
  • szabadság és túlóra tervezése,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése,

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat,
  • logisztikai vagy raktárban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,

Ajánlatunk:

  • vezetői képzések,
  • angol nyelvoktatás,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra, jó hangulatú csapat,
  • versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások),
  • utazási költségtérítés,
  • céges laptop, telefon.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre