www.cvonline.hu

Raktári operátor

  • A hirdetés 997 napja lejárt

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat. 2007 decembere óta az olasz tulajdonú Kedrion Csoport tagja. A Kedrion Csoport 40 országban van jelen a világon. A hatodik helyet foglalja el saját szektorában. A csoport mind kísérleti, mind alkalmazott kutatásokat végez. A vérplazma ipari méretű feldolgozása 1958-ban kezdődött, a gödöllői üzem több mint 50 éve folyamatosan készít plazmából gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulint, alvadási faktorokat. A HUMAN BioPlazma Kft. hosszú távú célja az, hogy a 100%-os tulajdonában álló Plazmaferezis Állomás Nonprofit Kft. donorainak plazmájából előállított vérkészítmények, elsősorban a hazai betegellátást szolgálják.

(Üllői munkavégzés)

Feladatok:

  • gyártási alapanyagok bevételezése, ellenőrzése, készletezése
  • csomagolás, címkézés, egységrakatok képzése
  • alapanyagok informatikai rendszerben történő rögzítése
  • átruátvétel, rakodás, anyagmozgatás

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • raktári tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • állandó 10 fokon történő munkavégzés
  • legalább alapfokú számítógépes ismeretek

Előny

  • targoncavezetői engedély
  • mélyhűtő területen szerzett raktári tapasztalat
  • gyógyszeripari tapasztalat

 Pozitív tulajdonságok

  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság
  • tanulási készség
  • monotonitás tűrés

 Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria rendszer
Helyek Üllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2015.04.28.