www.cvonline.hu

Raktári operátor

Hozzáadva: 2018.01.19.
Hirdetés azonosító: 1115310

Gázkeverék forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk pozícióba munkatársat.
Feladatok:

  • Gázpalackok töltése, javítása
  • A töltési tevékenységhez tartozó technológiai feladatok ellátása
  • A berendezések, rendszerek szakszerű és gazdaságos üzemeltetése
  • kármegelőzésben, kárelhárításban való részvétel
  • A munkaterület rendjének biztosítása, ellenőrzése
  • A műszakvezető által kiadott egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Precizitás, munkabírás
  • Monotónia tűrés
  • Tanulási hajlandóság

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés + cafeteria
  • Munkavégzés helye: Hort, Heves megye - céges buszjárat Hortról, Ecsédről, Csányról, Hatvanból -egyéb településekről a bejárás támogatása
  • 2 műszakos munkarend (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00)

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezéséve,l vagy hívjon a 70/440-3598-as számon.

Munkavégzés helye:
  • Hort

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves