Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári műszakvezető

HSA Kft.
Régió: Nagykálló, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.10.29.

Húsipari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • raktári dolgozók munkájának irányítása, ellenőrzése, koordinálása
  • az áruátvételt, késztermékek kiadásra történő elkészítését és komissiózást felölelő munkafolyamatok hatékony irányítása, megszervezése
  • műszakok személyi állományának koordinálása
  • a higiéniai előírások betartása és betartatása
  • a hatáskörébe tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 3 éves hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • vállalatirányitási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nagykálló
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre