www.cvonline.hu
Raktári munkatárs (Referenciaszám:PJ3410)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 905637
lejárt

A partnercégünk gyáli telephelyére új munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Raktáros/targoncás munkatárs

Feladatok:
- A kiadott munkautasítás szerinti pontos munkavégzés.

- Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően, szem előtt tartva a gazdaságossági, minőségi, tárolási, azonosíthatósági és anyagkezelési szabályokat
- Beérkező áru bevételezése, árukiadási feladatok
- Csomagolóanyagok kezelése
- Küldemények összekészítése, azok csomagolása
- Selejt anyagok kezelése
- Leltározás végzése
- Nehéz anyagok emelése, szükség szerint targonca használata
- Raktári rend készítése, fenntartása

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség (szakmunkásképző, vagy 1 éves szakirányú tapasztalat)
- Szakirányú tapasztalat
- Targoncavezető jogosítvány (előnyt jelent)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Több műszakos munkarend vállalása
- Fizikai terhelhetőség

Amit megbízónk kínál:

- Kiváló munkakörnyezet
- Céges autóbusz lehetősége
- Versenyképes bérezés és cafetéria rendszer

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Bővebb információért kérjük hívja a +36/20 222 7830 telefonszámot.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.