Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári munkatárs - Hajdúböszörmény

  • Kőröstej Kft.
  • Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica, joghurtsajt és grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz a

Kőröstej Kft. hajdúböszörményi gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk

raktári munkatársakat.

Ezek a feladatok várnak:

  • Anyagok és áruk mozgatása, rakodása különféle szállítóeszközökre
  • Alapanyagok és termékek csoportosítása, rakodása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás végzése
  • Szállításra váró áruk előkészítése, komissiózása
  • Árukiadás

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha:

  • Min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel, előny, ha van targoncavezetői, emelőgépkezelői jogosítványod
  • Hasonló területen, termelőüzemben szereztél munkatapasztalatot
  • Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát, a két műszakos (8 órás) munkarendet

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás: bruttó 264.000,- Ft/ év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi út 20.

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre