Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári munkatárs - Barcs

  • Kőröstej Kft.
  • Barcs, Somogy
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

barcsi gyártóüzemébe

Raktári munkatárs (Barcs)

pozícióba.

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Anyagmozgatás, egyéb raktározási feladatok
  • Készáru összekészítése és adminisztrációja
  • Raktári rend biztosítása

Te vagy az akivel dolgozni szeretnénk, ha:

  • Középfokú iskolai végzettségel rendelkezel, előny, ha van targoncavezető jogosítványod
  • Hasonló területen, termelőüzemben szereztél munkatapasztalatot
  • Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
  • Elvárod a rendet és a tisztaságot magad körül
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Felelősségteljes munka, előrelépési lehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás: bruttó 264.000,- Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében akár 80.000,- jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével, vagy az alábbi telefonszámon: 06-30/852-5121.

Helyek Barcs
Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre