Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári kisegítő

Human Centrum Kft.
Régió: Vác

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.05.22.

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg tejtermékeket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat, ezúttal raktári kisegítő munkakörbe.

Feladatok:

  • Cimkézés, scannelés
  • Áruösszekészítés, ellenőrzés
  • Fóliázás

Elvárások:

Amit kínálunk

  • Bruttó 950Ft/óra

  • utazási költség, kedvezményes dolgozói vásárlás

Munkaidő

A munkavégzés két műszakban zajlik: 06.00 - 14.00, illetve 14.00 - 22.00. A munkaidő hétfőtől péntekig tart.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Vác
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre