www.cvonline.hu

Raktári kisegítő

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.03.
Jelentkezési határidő: 2018.08.18.

Biatorbágyi, élelmiszeripari partnerünk számára keresünk raktárba munkatársakat állandó 1 műszakos nappali munkavégzésben! Ha szeretnék kiszakadni az éjszakai munkavégzésből jelentkezz hozzánk! Itt csend, modern környezet és jó társaság vár Rád!

Pozíció leírása / Job description

- Megrendelések összekészítése
- Bevételezés
- PDA rendszer használata
- Címkézési feladatok

Elvárások / Requirements

- 8 általános iskolai végzettség, előny: középfokú végzettség
- bejárásban segítünk céges kisbusszal
- munkájára igényes dolgozók jelentkezését várjuk

Amit kínálunk / Offer

- Hosszútávú munkalehetőség
- 3 hónap utáni átvétel saját állományba
- Tiszta, családias munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség, targoncavezető jogosítvány megszerzése
- Céges programok

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre