www.cvonline.hu

Raktári kisegítő - XXIII. kerület

  • Company_icon Kelly Services
  • Location_icon XXIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

AZONNALI KEZDÉSSEL KERESÜNK

RAKTÁRI KISEGÍTŐ

MUNKATÁRSAKAT!

Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk olyan munkatársakat keres, akik nem csupán egy állást, de karriert is szeretnének.

Feladatok

  • Anyagmozgatás
  • Komissiózás
  • Alapvető raktári feladatok ellátása

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Lendületes, dinamikus személyiség
  • Két műszak vállalása (6:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00)

Amit kínálunk

  • Alapbér + bónusz + cafetéria + műszakpótlék + túlóra lehetőség
  • Műszakpótlékok
  • Bónusz
  • Cafetéria a belépés napjától
  • Bejelentett munkahely
  • Betanulási idő biztosítása
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: 23.kerület

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Római Nikolett
+36 (30) 331 64 17

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre