Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári hibakereső (Trouble Shooter)

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Tatabánya, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.09.10.
Jelentkezési határidő: 2019.09.15.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az SGS divízióba:

Raktári Hibakereső (Trouble Shooter)

Főbb feladatai, felelőssége:

  • SAP-ban az Inbound Inspectorok (Bejövő áru ellenőrök) által nem feldolgozható egységek könyvelése
  • PRR-ek nyitása, feldolgozása és lezárása a Philips Web Tool-ban
  • Összetett probléma esetén segítség kérés külföldi kollégáktól
  • Beérkező egészségügyi egységek azonosítása és SAP-ban történő feldolgozása
  • Előírások pontos betartásával biztosítani, hogy a termék az elvárt minőségben és idő alatt készüljön el
  • Biztonságos munkavégzés szabályainak betartása
  • A felmerülő problémák jelentése a közvetlen felettesnek

Képességek, tapasztalatok:

  • Érettségi
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Monotonítás tűrés
  • Pozitív hozzáállás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre