www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

  • A hirdetés 99 napja lejárt

CATONE KFT

Hűtött és fagyasztott raktári területre keres önállóan dolgozni tudó, precíz, saját munkájára igényes, több műszakot vállaló

Raktári dolgozókat

budaörsi munkahelyre

magasemelős targoncavezető/vezető üléses jogosítvánnyal/komissiózó vezető állásos jogosítvánnyal.

Munkakezdés akár azonnal!

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely
  • fiatal, dinamikus csapat
  • a piaci átlaghoz képest kiemelten magas jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Orvosi alkalmassági és erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezni a hirdetésre önéletrajzzal e-mailben lehet.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.18.
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktári dolgozó - Hajdúböszörmény

Kőröstej Kft.

Feladatok: Anyagok és áruk mozgatása, rakodása ...
Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar

Raktári dolgozó - Kacsóta

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyá...
Kacsóta, Baranya

Betanított dolgozó

Trenkwalder Kft

Ha Te is olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol ...
Pest