www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető

  • A hirdetés 829 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Győri áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az Ön feladata:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • 4 fős csapat irányítása
  • Komissziózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése német nyelven

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezető állásos, és gyalog kíséretű)
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat min. 2 év
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés,
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség,
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen  (A tárgyban: „Győr-raktári csoportvezető” megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2015.10.27.