www.cvonline.hu

Raktári Csoportvezető (Budapest IX. kerület)

  • Company_icon Unix Autó Kft.
  • Location_icon IX. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat budapesti munkavégzéssel:

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ
(BUDAPEST IX. kerület)

Veled szeretnénk dolgozni, ha:

  • raktározás területén szereztél már vezetői tapasztalatot
  • munkádban megbízható, precíz vagy
  • dinamikus, ösztönző személyiséged van
  • határozott a fellépésed, és magabiztosan kommunikálsz
  • hosszú távra tervezel és fejlődni szeretnél
  • vállalni tudod a kétműszakos munkarendet

Feladatok melyeket Rád szeretnénk bízni:

  • 5-10 fős raktári csapat irányítása, támogatása
  • az adott terület munkaszervezése, koordinálása
  • raktári munkafolyamatok rendszerének működtetése, ellenőrzése
  • adminisztratív feladatok elvégzése
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • munkavédelmi szabályok betartatása

Amit kínálunk tudunk:

  • területén piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
  • folyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszer
  • versenyképes juttatási csomag
  • felelősségteljes pozíció, változatos feladatok

Itt az idő, hogy csatlakozz csapatunkhoz!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre