www.cvonline.hu

Raktári árukezelő

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

Piacvezető logisztikai partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Elektromos alkatrészek raktározásával kapcsolatos feladatok
  • Gépi és kézi anyagmozgatás

Elvárások:

  • targoncavezető jogosítvány (ráüléses targonca)
  • több éves raktári tapasztalat
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • három műszakos munkarend vállalása
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • alkalmankénti túlóra vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Teljesítményarányos bérezés

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa

Kapcsolat:
Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben

Helyek Nagykanizsa
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő