www.cvonline.hu

RAKTÁRI ÁRUCIMKÉZŐ - Kimagasló bérezéssel

  • A hirdetés 189 napja lejárt

Kereskedelmi nagyvállalat budapesti raktárközpontjába munkatársakat keres hosszú távú munkavégzésre, kétműszakos beosztásban:

RAKTÁRI ÁRUCIMKÉZŐ

- Kimagasló bérezéssel -

munkakörben

A Te feladatod lesz:

  • Új árukészlet beérkeztetése
  • A beérkezett termékek felcímkézése
  • A címkézett áru raktárba való átadása
  • Árumozgatásban, csomagolásban és leltárban való részvétel

Mit várunk Tőled?

  • Gyors munkavégzés
  • Otthonosság árukezelésben
  • Min. befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Raktári munkakörben szerzett tapasztalat – előny!

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti jogviszony
  • Mobiltelefon saját használatra
  • Gépesített, modern munkakörnyezet

Bérezés:
Alapbér: fix bruttó 200.000 Ft
Teljesítményprémium: átlag bruttó 100.000 Ft
Műszakpótlék
Cafetéria

Mobiltelefon saját használatra
Elérhető bruttó bér akár 380.000 Ft/hó

Hölgyek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre