www.cvonline.hu

Raktári anyagmozgató

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Szeretne a szakmájának megfelelő munkát találni? Rendelkezik raktáros tapasztalattal? Ki szeretné próbálni magát? Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek! Munkatársakat keresünk

Raktári anyagmozgató pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alapanyagok szállítólevél alapján történő tételes átvétele (mennyiségi ell.)
  • Csomagolási egységek épségének ellenőrzése, esetleges sérülések esetén az árubeérkeztetési koordinátor/ beszerző felé való jelentés
  • QS raktárba való könyvelések elvégzése, az alkatrészek vizsgálatra való rendelkezése bocsátása
  • A gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése /komissiózása
  • Késztermékek komissiózása, címékék felhelyezése a csomagolási egységekre
  • Futóleltár készítése az árubeérkeztetési koordinátor/ beszerző utasítására
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Raktárhelyek karbantartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőlét
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Egyéb :

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk !

Munkavégzés helye:

Kecskemét -Kadafalva

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 505 02 16 -os telefonszámon hétköznapokon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.05.10.