Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári anyagkezelő (Budapest)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

RAKTÁRI ANYAGKEZELŐ

munkatársat keresünk

Kedveli a számok világát, kimutatások készítését, de nem szívesen ül naphosszat az íróasztal mellett? Szereti a változatosságot? Csatlakozzon Utasellátó csapatunkhoz!

Feladatok

  • az Utasellátó célú háló-, fekvő-, komfort-, és étkezőkocsikon használatos áru- és eszközkészlet átadás-átvételét felügyeli, valamint a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatokat látja el
  • részt vesz a selejtezési folyamatok lebonyolításában
  • a vagyonvédelemmel kapcsolatos eseményeket feltárja, ügyintézi és dokumentálja

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • 3-5 év szakmai gyakorlat vasúti vagy vendéglátási területen

Előnyt jelent

  • HACCP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozott idejű munkaszerződés, megbízható jövedelemmel - bruttó 195.000 Ft/hó kezdő alapbér
  • műszakpótlékkal elérhető bruttó jövedelem: 236.000 Ft/hó
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes nemzetközi vasútvonalakon
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Koszta Renáta 30/177-7925

2019. október 10.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre