Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Szeretsz raktárban tevékenykedni, de az irodai lét is ugyanolyan fontos számodra? Étrendkiegészítők elsődleges és másodlagos csomagolásával foglalkozó cégünk számára, folyamataink adminisztrálására és segítésére keressük új csapattagunkat.

Feladatok:

 Étrendkiegészítő termékek gyártásához szükséges feltételek biztosítása, azaz:

  • alap- és csomagolóanyagok rendelése;
  • beérkező tételek átvétele, bevételezés;
  • alap- és csomagolóanyagok komissiózása meghatározott termelési terv alapján;
  • termelés teljeskörű kiszolgálása;
  • késztermékek kiszállításához szükséges dokumentumok előkészítése;
  • kapcsolódó számítógépes és papíralapú adminisztráció elvégzése;
  • kapcsolattartás magyar és külföldi kollégákkal;
  • negyedéves leltár megszervezése, kivitelezése és az ehhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése;
  • kiszállítás megszervezése.

Betanított munkáról van szó!

Téged keresünk, ha:

  • Legalább középfokú végzettséget szereztél;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak;
  • Precíz és határozott vagy;
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de az egyéni munka sem jelent gondot;
  • Raktáros illetve adminisztratív munkatapasztalat előny a jelentkezésénél, de nem feltétel;
  • Jó a monotóniatűrésed, hisz sok táblázattal találkozol majd.

Munkaidőd a következőképp alakulna:

  • Hétfőtől péntekig napi 8 órás munkavégzés, jellemzően 7:00-15:30-ig.

Fizetés:

  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítményalapú havi bónuszról a próbaidő lejárta után
  • 100%-os utazástámogatásról és választható cafeteriáról

További infomáció az alábbi elérhetőségek valamelyikén kérhető:
06704152419, 06708829500, 0670904511

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre