Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor

Starjobs Magyarország
Régió: Kilimán

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Kilimáni húsüzembe keresünk raktári adminisztráció pozícióba munkavállalókat

Feladatok:

  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása

  • Alapanyagok, késztermékek bevételezése és kiadása

  • Statisztikák, nyilvántartások és listák készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarend

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés

  • Albérlet lehetőség

  • Utazási támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a +3620/505-5511-es telefonszámot.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kilimán
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.09.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre