www.cvonline.hu

Raktári Adminisztrátor (SAP) - Kacsóta

  • A hirdetés 33 napja lejárt

Feladatok:

  • Készlet mozgatási folyamatok könyvelések, rögzítése az SAP rendszerben
  • Eltérések okainak feltárása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel (beszerzés, termelés, raktár), hatékony információ áramlás biztosítása
  • Napi, heti, havi jelentések, kimutatások készítése
  • Dokumentációk rendben tartása
  • Időszaki leltárban való részvétel
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében való jártasság
  • Kiemelkedő precizitás, felelősségtudat
  • Gyors és hatékony munkavégzés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs, elemző és problémamegoldó képesség
  • Terhelhető, határozott, rendszerben gondolkodó és kitartó személyiség
  • SAP rendszer ismerete, angol nyelvtudás előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál,
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag ( ingyenes céges buszjárat, havi bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom)

Munkavégzés helye: 7940 Kacsóta, Kossuth L. u. 20.

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Kacsóta
Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.20.