Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktári Adminisztrátor (Budapest)

  • Unix Autó Kft.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 22 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, az alábbi beosztásban:

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR (ÁRUÁTVÉTEL)
BUDAPEST

A Te feladataid:

  • A logisztikai központba beérkező áruk nyilvántartása
  • Logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Áruátvételi vezető munkájának támogatása

Amit Tőled várunk:

  • Középfokú végzettséget
  • Logisztika területén szerzett adminisztrációs tapasztalatot
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzést
  • Magabiztos Excel ismeretet
  • Két műszakos munkarend vállalását

Amit Neked kínálunk:

  • Kulturált, irodai környezetet
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Céges mobiltelefont privát célra is
  • Kedvezményes étkezési lehetőséget, munkaruhát
  • Betanítást és fejlődési lehetőséget

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre