Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktár-gazdálkodási vezető

  • Company_icon HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
  • Location_icon Téglás, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 121 napja lejárt

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, háztartási gépek, készülékek gyártásával és értékesítésével

foglalkozó cég

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • a késztermék, alapanyag, segédanyag, göngyöleg raktározás közvetlen felügyelete;
  • leltár előkészítése, lebonyolítása, dokumentálása, ellenőrzése;
  • raktári dolgozók szakmai irányítása;
  • kapcsolattartás a társterületekkel;
  • logisztikai alapelvek betartása ill. betartatása a munkavégzés folyamataiban (FIFO elv, 6M valamint a mindenkori vállalati logisztikai célok);
  • logisztikai fejlesztések bevezetésének támogatása;

Személyi és szakmai elvárások:

  • Szakirányú (logisztikai vagy műszaki) legalább középfokú végzettség,
  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office, vállalatirányítási rendszer),
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai és vezetői tapasztalat előnyt jelent,
  • Alapfokú angol vagy német nyelvismeret,
  • Szakma (raktározás) iránti elhivatottság.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Várjuk fényképes szakmai önéletrajzát.

HAJDU Zrt. Humánpolitika
4243 Téglás Pf. 1.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.07.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre