Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Quality technikus

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Quality technikus - Lifestyle Car Audio üzletág

Feladatok:

  • Environmental teszt labor üzemeltetése, fejlesztése, tesztek, karbantartási és kalibrálási feladatok ütemezése
  • 0km és warranty analízisek támogatás hibaleírásnak megfelelő környezeti tesztel
  • Change management and Risk assesment folyamatok teszt oldali támogatása
  • Requalifikációs és termékaudit folyamat működtetése az éves terv alapján.
  • Kapcsolattartás a cégcsoport global ES teszt laborjaival és külső környezeti teszteket végző laborokkal
  • Vevő specifikus követelmények monitorzása és a változások bevezetése a teszt tervekbe és a releváns folyamatokba
  • ES tesztekhez tartozó folyamatok folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • 2-3 év autóipari tapasztalat
  • Tapasztalat környezeti vagy élettartam tesztekkel előny
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete előny (8D, FMEA, PPAP, SPC)
  • IATF 16949 műszaki specifikáció ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre

HARMAN (harman.com) designs and engineers connected products and solutions for automakers, consumers, and enterprises worldwide, including connected car systems, audio and visual products, enterprise automation solutions; and services supporting the Internet of Things.  With leading brands including AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® and Revel®, HARMAN is admired by audiophiles, musicians and the entertainment venues where they perform around the world. More than 25 million automobiles on the road today are equipped with HARMAN audio and connected car systems. Our software services power billions of mobile devices and systems that are connected, integrated and secure across all platforms, from work and home to car and mobile. HARMAN has a workforce of approximately 30,000 people across the Americas, Europe, and Asia. In March 2017, HARMAN became a wholly-owned subsidiary of Samsung Electronics. HARMAN is an Equal Opportunity /Affirmative Action employer.  All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or Protected Veterans status.  HARMAN offers a great work environment, challenging career opportunities, professional training and competitive compensation. Looking for a challenge where your experience is valued? Come see what you can achieve as a leader with HARMAN!  (Link megjelenítése)

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Minőségbiztosítási ellenőr
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre