Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Quality system mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.07.08.
Jelentkezési határidő: 2019.08.04.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Quality system mérnök

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • A gyár minőségügyi rendszerének karbantartása és felügyelete IATF 16949 autóipari szabványnak megfelelően
  • Belső- és külső auditok tervezése, vezetése és rendszeraudittervek felügyelete
  • Belső auditorok képzése
  • Nem megfelelő eljárások, módszerek azonosítása és javítása
  • Minőségügyi jelentések készítése, kezelése, fejlesztése
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése, folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség mérnöki területen
  • Minimum 3 éves minőségbiztosítási rendszermérnöki tapasztalat autóipari környezetben
  • Minőségügyi szabványok és autóipari követelmények
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre