Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Quality System Engineer

HAYS Hungary Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Pest megyei elektronikai partnerünk minőségügyi rendszermérnök kollégát keres.

Leendő rendszermérnökként feladatai lesznek:

  • Minőségügyi előrejelzések készítése, tréningek szervezése, projektek támogatása
  • Minőségügyi rendszerek fejlesztése az autóipari és vállalati szabványoknak megfelelően
  • Vállalati minőségügyi rendszer fenntartása, ellenőrzése és fejlesztése
  • Ehhez kapcsolódó dokumentációkezelés
  • Audittervek készítése
  • Termék és folyamat auditok végrehajtása
  • Külső auditokban és problémamegoldási folyamatokban való aktív részvétel (PFMEA, CP, 8D riportok)
  • Társosztályokkal való együttműködés

A sikeres pályázáshoz a következőkre van szüksége:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év autóipari tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Minőségügyi módszerek ismerete (PPAP, 8D, Kaizen, 5Why, stb.)
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF 16949; VDA 6.3; VDA 6.5)
  • Rugalmasság, önállóságra való készség
  • Előny: belső auditálásban szerzett tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes alapbér
  • Kiváló juttatási csomag
  • Izgalmas, kihívást jelentő projektek

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen az apply now” gombra való kattintással.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre