Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Quality mérnök - INTS/9/295

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.10.02.
Jelentkezési határidő: 2019.10.03.

Mátészalkai partnercégünk számára keresünk munkatársat

Quality mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/295

Feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás, a felmerülő minőségi problémák továbbítása a gyártás irányába, a vevői szempontok képviselete
  • Vevők által visszaküldött termékek elemzése
  • Vevői auditok lebonyolítása
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása
  • Elemzések kapcsán a fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósítása a társterületekkel együttműködésben
  • Eredmények riportálása a vevők felé
  • Minőségi célok nyomon követése és megfelelő akciók meghozatala
  • Aktív közreműködés a minőségirányítási rendszer fejlesztésében, működtetésében
  • Együttműködés az Új termék bevezetésével foglalkozó csapattal, részvétel a csapat munkájában
  • Minőséggel kapcsolatos vállalati mutatók kezelése, jelentéskészítés

Elvárás:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (műszaki területen)
  • Minőségbiztosításban szerzett legalább 3-5 éves releváns tapasztalat autóipairi területen
  • FMEA, APQP, 8D, 5Why, Control Plan ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre