Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Quality mérnök - INTS/9/272

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei partnerünk

Minőségbiztosítási mérnököket

keres

Beszállítói-, gyártásközi-, vevői minőségbiztosítási területre

Ref.: INTS/9/272

Feladatok:

  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása.
  • Vevők által visszaküldött termékek elemzése.
  • Elemzések kapcsán a fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósítása a társterületekkel együttműködésben
  • Eredmények riportálása a vevők felé
  • Nem-megfelelőségek kezelése
  • Ellenintézkedések figyelemmel kísérése a napi megbeszélésen
  • Belső auditok szervezése, lebonyolítása és kiértékelése
  • Közreműködés a vevői auditokon
  • Minőségi célok nyomon követése és megfelelő akciók meghozatala.
  • Aktív közreműködés az ISO rendszer fejlesztésében, működtetésében
  • Együttműködés az FMEA, APQP teamekkel, részvétel a csapatok munkájában
  • Minőséggel kapcsolatos vállalati mutatók kezelése, jelentéskészítés

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (műszaki területen)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosításban szerzett legalább 2- 3 éves releváns tapasztalat
  • Jó szervezési, kommunikációs készség
  • ISO standardok ismerete
  • Elektronikai, autóipari vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
  • FMEA, APQP, 8D, 5Why, Contol Plan ismeretek
  • LEAN ismeretek előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • Megbízható, multinacionális cég
  • Kitűnő karrierlehetőségek, belső képzések, tréningek
  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz és Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros
Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre