Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Quality Manager

HAYS Hungary Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.11.20.

Minőségügyi menedzser

Egy Jász-Nagykun Szolnok megyei partnercégünk keres Minőségügyi Menedzser pozícióba munkatársat.

Leendő kolléga/kolléganő feladatai lesznek:

  • A minőségügyi célok elérése a cég elvárásai alapján (KPI)
  • Minőségügyi területek menedzselése és irányítása
  • A cég vevőivel való kapcsolattartás igazgatása, fejlesztése
  • A minőségügyi osztályok költségvetésének tervezése

Ami a sikeres pályázáshoz szükséges a jelölt részéről:

  • Autóipari területen szerzett több éves minőségügyi és vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Német vevői kapcsolattartás területén szerzett ismeret

Amit a partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Céges autó
  • Folyamatos szakmai fejlődés és betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Dinamikus, professzionális csapat

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre