www.cvonline.hu

Quality Manager-Székesfehérvár (Ref.szám: FE-1315)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.12.09.
Hirdetés azonosító: 976088

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszerek kiépítése, működtetése, minőségfejlesztési, minőségjavítási tervek készítése, a végrehajtás koordinálása
  • A vevői elégedettség biztosítása, a felmerülő minőségügyi kockázatok azonosítása, a vevői reklamációk kezelése
  • Az új termék bevezetési projektek támogatása, közreműködés a PPAP csomag összeállításában
  • Aktív részvétel a belső és külső auditokon, a javító intézkedések koordinálása
  • Mérnöki változtatások támogatása minőségbiztosítás oldaláról
  • A minőségbiztosítási csoport munkájához szükséges mérőeszközök, teszt berendezések meghatározása, biztosítása
  • Fejlesztendő területek azonosítása, a minőségügyi mutatók folyamatos javítása
  • Beszállítók fejlesztése, stb.

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Autóiparban, minőségbiztosítás területén szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Műanyagipari technológiák ismerete
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Az autóipari minőségirányítási rendszerek és szabványok alapos ismerete (ISO/TS 16949)
  • A kiváló magyar, angol nyelvtudás mellett egy további európai nyelv ismerete előny (német, olasz)
  • Határozottság, magabiztos fellépés, rugalmasság és kiváló stressz tűrő képesség
  • Kiváló csapatjátékos, jó szervező és problémamegoldó

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1315-ös referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő