Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

CAF Hungary Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.03.
Jelentkezési határidő: 2019.06.05.

Milyen feladatokkal fogsz megismerkedni?

  • Tesztelési folyamattal kapcsolatos beszámolók naprakészen tartása
  • Villamosok minőségügyi ellenőrzése és az esedékes változások jelentése
  • Ügyféllel közösen végzett minőségügyi ellenőrzés
  • Folyamatban levő feladatok figyelése az Ügyféllel együtt
  • Jelenlét az illetékes hatóságok ellenőrzésekor
  • Folyamatban levő feladatok figyelése együttesen az illetékes hatóságokkal
  • Kapcsolattartás a spanyol mérnökökkel

Ha magadra ismersz téged keresünk

  • Folyamatosan fejlesztenéd magadat
  • Pályakezdő vagy 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • Megoldás vezérelt csapatjátékos vagy
  • A vállalat sikerét a saját sikerednek érzed
  • Nyitott és proaktív személyiséged van
  • Motivált vagy a magas minőségű és pontos munkavégzésre

Elvárt képességek

  • Releváns mérnöki diploma (BsC vagy MsC)
  • Mechanikai és elektronikai ismeretek

Előnnyel indulsz ha

  • Tapasztalatot szereztél már a vasúti, kötött pályás vagy légi közlekedésben
  • Beszélsz spanyolul

A több mint 100 éves múltra visszatekintő CAF a modern technológia alkalmazásával, a magas termék minőségével és a széleskörű ügyfélkörével a nemzetközi vasúti iparág egyik élenjárója. Globális, teljeskörű vasúti megoldásokat kínálunk, melyek magukban foglalják a vasúti járművek gyártását, karbantartását és működtetését.

Magyarországon 1994 óta vagyunk jelen az országosan közlekedő vasúti kocsikkal, a városi közösségi közlekedésben 2013 óta Debrecenben veszünk részt villamosainkkal. 2015-ben elindult az első budapesti CAF villamos is, a 9 modulból álló egyterű, alacsonypadlós CAF URBOS 3, mely a maga 55,9 méteres hosszával a világ leghosszabb villamosa.

Amit mi kínálunk Neked

  • Megtanulhatod a legújabb technológiákat;
  • Versenyképes bérezés;
  • Továbbképzések;
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok az első naptól kezdve;
  • Szakmai fejlődés speciális területen;
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája;
  • Lendületes, motivált csapat.

Kezdés: 2019 szeptember

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre