Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Quality and EHS manager (Pest megye)

  • Hire-One Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Pozíció leírása:

Minőségirányítási rendszer működtetése, fejlesztése;
A termelés támogatása quality kérdéseknél;
A csapatban dolgozó kollégák fejlesztése, motiválása;
A szükséges SHE előírások betartatása, hatóságokkal kapcsolattartás;
Oktatások és képzések szervezése quality és EHS témákban;
Vevői kapcsolattartás;
Riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Releváns tapasztalat autóipari gyártó vállalatnál (fémes terület előny) elsősorban quality területen;
Vezetői tapasztalat;
Munka- és tűzvédelmi végzettség és tapasztalat;
Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt;
Kiváló kommunikációs képességgel rendelkező vezetőt keresünk, aki a vevőnél is tudja Partnerünk érdekeit képviselni;
Kiváló problémamegoldó képesség, "can do it" szemlélet;
Olyan vezetők jelentkezését várjuk, akik elmondhatják magukról, hogy a csapatépítés az egyik erősségük;
Az APQP, PPAP, MSA, SPC és az FMEA ismerete.

Előny:

Gépészmérnöki végzettség;
Méréstechnikában jártasság.

Munkavégzés helye:

Pest megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Quality and EHS manager (Pest megye)
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 943 0259 (Kiss Bernadett).

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Ebben az esetben sajnos vállalati gépjármű nem jár a pozícióhoz, a bér viszont motiváló a cégmérethez képest;
Cafeteria;
Kiegyensúlyozott munkaidő pozitív jövőképpel párosulva.

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Quality Manager

HSA Kft.

  Quality Manager Responsibilities: Supervises,...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

EHS koordinátor

Trenkwalder Kft

A környezetirányítási rendszer fenntartása, seg...
Pécs

EHS mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.

EHS mérnök Feladatok: Munkavédelmi biztonságvéd...
Veszprém